Uslugi24.net.pl

Informator z branży usługowo-marketingowej

Strona internetowa dla firm

Strona internetowa dla firmJeśli firma chce być zauważalna obecnie po prostu musi mieć dobrą stronę internetową. To taka kwestia, która zawsze ma ogromne znaczenie i trzeba będzie o niej pamiętać. Jeśli komuś zależy na tym, by zaistnieć powinien pomyśleć o przygotowywaniu stronę przez doświadczoną firmę, która w takich działaniach się specjalizuje. Dostępne obecnie propozycje są różne i firmy, które wykonują strony dla firm mają wiele do zaoferowania. To na co się ostatecznie decydujemy zależy wyłącznie od nas.

Continue reading

Samodzielne pozycjonowanie w Google

Samodzielne pozycjonowanie w GoogleNie od dzisiaj wiadomo, że Internet jest nie tylko miejscem kontaktu ze znajomymi, ale również miejscem wyszukiwania informacji czy zakupu towarów. Z punktu widzenia każdego przedsiębiorcy jest to jednocześnie miejsce, w którym w stosunkowo prosty i szybki sposób można pozyskać nowych klientów i zleceniodawców. W jaki sposób jednak wypromować swoją stronę w Internecie i czy można to zrobić samodzielnie? Continue reading

Metody pozwalające pozyskać nowych klientów

Metody pozwalające pozyskać nowych klientówMailing tradycyjny to jedna z tych metod promocyjnych, która pozwala dotrzeć do klientów zainteresowanych naszymi produktami bądź usługami. W ofertach wielu firm działających na rynku są dwie usługi. Jedna z nich, Targetmail czyli usługa częściowo adresowanych przesyłek marketingowych, np. bez imienia i nazwiska adresata, które to kierowane są do określonych grup odbiorców, np. dla właścicieli domków jednorodzinnych.

Continue reading

Rodzaje reklam na bankomatach

Istnieje wiele sposobów reklamowania za pośrednictwem bankomatu. Na najbardziej podstawowym poziomie, samo urządzenie może działać jak billboard, dbając o dostarczanie wiadomości do każdego, kto przechodzi obok. Inną opcją jest użycie ekranu monitora, aby dostarczyć wiadomość reklamy w czasie, gdy masz pełną i niepodzielną uwagę klienta.

Continue reading